• во врска со

добредојден

за нас

Шандонг Longbang машини опрема Co, Ltd е еден од главните и водечки пиво подготовка на производители на опрема во Кина. Главните производи на нашата компанија се исполнат различни потреби за подготовка на опрема, како што се големи и средни комплети за пиво фабриката, во хотел-тип, лабораторија тип, микро и домашна пиварница служат опрема, Kvass опрема; и исто така има и опрема за подготовка на вино, овошје вино, безалкохолни пијалаци, заедно со животната средина и хемиски опрема.


WhatsApp Онлајн Chat!