1000L Hotel-type Beer Equipment (Fermentimi Tank)

Përshkrim i shkurtër:

LB Series Hotel-type Beer Equipment can be used in restaurant, hotel, bar and other entertainment places; it can brew various beers for you, such as dark beer, yellow beer, wheat beer and nutrient beer. While relishing the high-quality fresh beer, the customers can also enjoy the the characteristic equipment with a luxurious, elegant and artistic appearance, which create a primitive, natural and open social atmosphere for the hotels. All systems made to customer’s specifications. Sticki...


Detail Product

Produkt Tags

LB Series Hotel-type Birra Equipment mund të përdoret në restorant, hotel, bar dhe vende të tjera argëtuese; ajo mund të krijoj birra të ndryshme për ju, të tilla si birrë të errët, birrë verdhë, birrë gruri dhe birrë lëndë ushqyese. Ndërsa relishing birrë me cilësi të lartë të ri, konsumatorët mund të gëzojnë gjithashtu pajisje karakteristike me një pamje luksoze, elegante dhe artistike, të cilat krijojnë një atmosferë primitive, natyrore dhe të hapur sociale për hotelet.

Të gjitha sistemet e bëra për specifikimet e konsumatorit.

I qëndruar besnik parimit të "Konsumatorët të parë", kompania jonë gjithmonë ndjek cilësi të lartë të produkteve dhe sinqerisht shikon përpara për të bashkëpunuar me ju.

Adresa Email: lbeerequipment@gmail.com  ose 13064018162@163.com

 

 


  • Previous:
  • Next:

  • 
    WhatsApp Online Chat!