3000L Fermentimi pajisjet e përdorura në Birraria

Përshkrim i shkurtër:

LB Series Beer-factory Equipment is applied to the construction of Beer Factory and Fruit Wine Factory. Our company adopts the factory brewing procedure which is professional and systematic. According to the customer’s requirements, our engineers have the full responsibility of the layout of the workshop, the installation and debugging of the equipment, the collection of raw materials and the operating training of the workers. All systems made to customer’s specifications. Sticking to t...


Detail Product

Produkt Tags

LB Series Beer-fabrika Equipment është aplikuar për ndërtimin e Fabrikës së Birrës dhe fruta Fabrika Wine. Kompania jonë miraton procedurën brewing fabrikë e cila është profesionale dhe sistematike. Në përputhje me kërkesat e konsumatorit, inxhinierët tanë kanë përgjegjësinë e plotë të shtrirjes së punëtorisë, instalimin dhe debugging e pajisjeve, grumbullimin e lëndëve të para dhe trajnimin operativ të punëtorëve.

Të gjitha sistemet e bëra për specifikimet e konsumatorit.

I qëndruar besnik parimit të "Konsumatorët të parë", kompania jonë gjithmonë ndjek cilësi të lartë të produkteve dhe sinqerisht shikon përpara për të bashkëpunuar me ju.

Adresa Email: lbeerequipment@gmail.com  ose 13064018162@163.com

 

 


  • Previous:
  • Next:

  • 
    WhatsApp Online Chat!