Rreth nesh

Shandong Longbang pajisje makineri Co, Ltd A është një nga prodhuesit kryesorë dhe kryesorë të pajisjeve birrë shpërthyer në Kinë. Produktet kryesore e kompanisë sonë përmbushë një shumëllojshmëri të nevojave për pajisje pirja, të tilla si të mëdha dhe të mesme vendos madhësi për fabrikën e birrës, Hotel-tipit, llojin laboratorike, pajisjet mikro dhe shtëpi-shërbejnë birrës, pajisje kvas; dhe ka edhe pajisje për verë pirja, vera fruta, pije jo-alkool së bashku me mjedisin dhe pajisje kimike.

Që nga fillimi i kompanisë sonë, ne kemi fituar shumë përvojë. Kombinuar me serinë e projektimeve të rrepta sipas artizanale gjermane, ne kemi zhvilluar një seri të produkteve të shquar, të cilat janë bërë prej çeliku inox me cilësi të lartë. Për këtë arsye, ne kemi krijuar një marrëdhënie të mirë duke bashkëpunuar me Qendrën Gjermane Beer Kërkimore në Universitetin Shandong Light Industry (vetëm qendër kërkimore në Kinë sipërmarrje të përbashkët me gjerman), i cili është një nga institucionet më të avancuara të teknologjisë birrë kërkimeve. Dhe përmes kësaj marrëdhënie dhe përvojën tonë prodhimin, kompania jonë ka bërë një zhvillim të konsiderueshëm.

Në përputhje me stilin e projektimit evropian dhe prodhimin e teknologjisë, duke përdorur çelik inox me cilësi të lartë, ne kemi bërë lloje të ndryshme të pajisjeve birrë, pajisje kvas dhe pajisjet e tjera të cilat i plotësojnë standardet ndërkombëtare dhe të gjitha llojet e pajisjeve. Në të njëjtën kohë, ne gjithashtu mund të projektimit dhe të prodhojë të gjitha llojet e pajisjeve sipas kërkesave të veçanta të konsumatorëve.

Shandong Longbang Machinery Equipment Co, Ltd ka eksportuar në shumë vende në të gjithë botën dhe për të ndërtuar një afat të gjatë, marrëdhënie miqësore me klientët në dhjetra vende përfshin Rusia, SHBA, Kanada, Britania, Australia, Zelanda e Re, Kazakistani, Kirgistani , Kenia, Moldavia, Izraeli, Singapori, dhe Filipinet, nga të cilat kompania jonë fiton një prestigj të lartë.

Longbang, me ekipin tonë të shkëlqyer të stafit, do të jetë në shërbimin tuaj gjatë gjithë kohës.WhatsApp Online Chat!