FAQs

FAQ

PYETJET MË TË SHPESHTA

Sa lloje janë atje në kompaninë tuaj?

Mirë se vini në kompaninë tonë! Ne kemi pesë seri e birrës Makineri Pajisje: të mëdha dhe të mesme, Hotel-lloj, në shtëpi-pirja, Experimental Birra Pajisjet. Përveç kësaj, ne gjithashtu prodhojnë magazinimit Ftohje tank me specifika të ndryshme.

Çfarë është e madhe dhe të mesme Pajisje Birra përdoret për të?

Mirë se vini në kompaninë tonë! I madh dhe të mesme Pajisje Birra është aplikuar kryesisht për në ndërtimin e Fabrikës së Birrës dhe fruta Fabrika Wine. Në kushtet e projektimit dhe të ndërtimit, ne do të dërgojë inxhinier profesional për të marrë të gjithë përgjegjësinë e projektit, duke përfshirë instalimin e pajisjeve, grumbullimin e lëndëve të para dhe trajnimin e punëtorëve.

Si në lidhje me Hotel-tipit Bee pajisje?

Mirë se vini në kompaninë tonë! Hotel Lloji Beer Pajisje përdoret gjithmonë në restorante, bare apo vende të tjera argëtuese. Pajisjet jo vetëm që mund të krijoj birrë e zezë, por edhe birrë të ndritshme, birrë gruri dhe birrë lëndë ushqyese. Nën atmosferën e krijuar nga pajisjet elegante, i madh dhe artistike birrë, konsumatorët do të shijon bee gusto më të mirë!

Nëse unë blej Faqja Brewing Birra Pajisje formë kompaninë tuaj, unë do të merrni librin udhëzues ose video në lidhje me instalimin?

Mirë se vini në kompaninë tonë! Nëse ju blini Home pirja e birrës Pajisje nga kompania jonë, ne do të dërgojë technicist profesionale së bashku me pajisje për të udhëhequr instalimin dhe debugging e pajisjeve.

Cilat janë karakteristikat e Brewing Pajisje kvas?

Mirë se vini në kompaninë tonë! Kvas Brewing Pajisje bërë nga kompania jonë trashëgon idenë projektimin dhe prodhimin e artizanale e Evropës, dhe në të njëjtën kohë, kombinon karakteristika kineze kineze, duke e bërë lloje të ndryshme të delikate kvas Pajisjet. Ne gjithashtu ju ofrojmë vepra artizanale për të bërë kvas bukë, fruta dhe mjaltë. Ne mund të shohim se Kvas Brewing Pajisje nuk mund të kënaqë shijen e pinë birrë, por ndjenjën e pjesëmarrjes së menaxherëve të cilat duket si një idiomë popullore në Kinë: Të vrasësh për zogj me një gur.

Sa specifikimet e Storage tankeve të Ftohje?

Mirë se vini në kompaninë tonë! Ka disa lloje të Storage tank Ftohje, të tilla si tank të vetme me rangun e kapacitetit të 100L, 200L, 300L; rezervuari të dyfishtë e cila është e 100L + 100L, 200L + 200L, dhe 300L + 300L; dhe tank dridhen nga 100L + 100L + 100L dhe kështu me radhë.

Është operacioni i pajisjeve të lehtë për të zotëruar?

Po! Funksionimi i pajisjes nuk është aq e vështirë për të zotëruar. Të dy marka udhëzuese dhe hapi operacioni është mjaft e qartë për ju për të trajtuar pajisje. Ndërkohë, ne do të dërgojë profesionistë për të siguruar trajnimin teknik.

Është kostoja e birrës pirja Larti?

Mirë se vini në kompaninë tonë të parë! Absolutisht, të krijoj birrë me cilësi të lartë, ne kemi nevojë për materiale superiore e cila mund të kushtojë të holla të caktuar. Por ne premtojmë se të gjithë kostoja është e merituar. Ne do të ju ofrojë pajisje me cilësi të lartë me një kosto minimale për shkak se kompania jonë viçit për të garantuar 'interesat parë dhe garantuar produkte' e konsumatorëve të cilësisë më kryesorja.

Si në lidhje me shërbimin e pas-shitjes?

Ne premtojmë se ne do të sigurojë një mirëmbajtjen gjatë gjithë jetës për pajisjet birrë, një garanci të cilësisë trevjeçar për pajisjet vetë-bërë dhe një cilësi njëvjeçare për komponentët blerë për të lira. Përveç kësaj, profesional departament pas shitjes u ngrit. Të gjithë personeli kanë marrë trajnime të unifikuar teknik. Një 24-orë në shërbim telefonik ishte nisur për të shërbyer ju sinqerisht të gjithë kohën.

Duan të punojnë me ne?WhatsApp Online Chat!