Fermentimi Tank (Xuzhou)

Përshkrim i shkurtër:

  Shfrytëzuar gjendjen e projektimit artit dhe prodhimit, Longbang Birra Makineri Paisje Co, Ltd ofron një, me cilësi të lartë tank qëndrueshme fermentimi. Me përdorimin e poliuretani izolant në brendësi të tank, pasqyrë-lëmuar sipërfaqen e brendshme, dhe ftohje xhaketë, tanket tona fermentues do të sigurojë një produkt superior për birrës tuaj. Specifikimet: Exterior çeliku Trashësia: 1.5 mm; Brendshme çeliku Trashësia: 2.5mm; Izolimin: 80mm; Brendshme Sanitar Polishing: 0.4μm; Fund kon An ...


Detail Product

Produkt Tags

 

Shfrytëzuar gjendjen e projektimit artit dhe prodhimit, Longbang Birra Makineri Paisje Co, Ltd ofron një, me cilësi të lartë tank qëndrueshme fermentimi. Me përdorimin e poliuretani izolant në brendësi të tank, pasqyrë-lëmuar sipërfaqen e brendshme, dhe ftohje xhaketë, tanket tona fermentues do të sigurojë një produkt superior për birrës tuaj.

Specifikimet: Exterior çeliku Trashësia: 1.5 mm; Brendshme çeliku Trashësia: 2.5mm; Izolimin: 80mm; Brendshme Sanitar Polishing: 0.4μm; Kon Angle fund është 75 gradë.

Size:. 200L, 400 litra, 500L, 600L, 1000L, etj (pajisje Custom-projektuar është gjithashtu në dispozicion.)

Materiali: Certified 304 Çelik 

Të gjitha sistemet e bëra për specifikimet e konsumatorit.

I qëndruar besnik parimit të "Konsumatorët të parë", kompania jonë gjithmonë ndjek cilësi të lartë të produkteve dhe sinqerisht shikon përpara për të bashkëpunuar me ju.

Adresa Email: lbeerequipment@gmail.com  ose 13064018162@163.com

 

 


  • Previous:
  • Next:

  • 
    WhatsApp Online Chat!