fermentimi Tank

Përshkrim i shkurtër:

Utilizing state of the art design and manufacturing, Longbang Beer Machinery Equipment Co, Ltd. provides a durable, high-quality fermentation tank. With the use of Polyurethane insulator in the interior of the tank, mirror-polished inner surface, and cooling jacket, our fermenting tanks will provide a superior product for your brewery. Specification:Exterior Steel Thickness: 2.0mm; Interior Steel Thickness: 3.0mm; Insulation: 80mm; Interior Sanitary Polishing: 0.4μm;The bottom cone Angle is ...


Detail Product

Produkt Tags

Shfrytëzuar gjendjen e projektimit artit dhe prodhimit, Longbang Birra Makineri Paisje Co, Ltd ofron një, me cilësi të lartë tank qëndrueshme fermentimi. Me përdorimin e poliuretani izolant në brendësi të tank, pasqyrë-lëmuar sipërfaqen e brendshme, dhe ftohje xhaketë, tanket tona fermentues do të sigurojë një produkt superior për birrës tuaj.

Specification:Exterior Steel Thickness: 2.0mm; Interior Steel Thickness: 3.0mm; Insulation: 80mm; Interior Sanitary Polishing: 0.4μm;The bottom cone Angle is 75 degrees.

Size:. 200L, 400 litra, 500L, 600L, 1000L, etj (pajisje Custom-projektuar është gjithashtu në dispozicion.)

Materiali: Certified 304 Çelik 

Të gjitha sistemet e bëra për specifikimet e konsumatorit.

 Function: It is used to add yeast during the brewing process and then activate the yest.

Sticking to the principle of “Customers First”, our company always pursues high quality of the products and sincerely looks forward to cooperating with you.

Adresa Email: lbeerequipment@gmail.com  ose 13064018162@163.com

 

 


  • Previous:
  • Next:

  • 
    WhatsApp Online Chat!