Refrigeration Storage Tank

Përshkrim i shkurtër:

E LUAJTSHME Refrigeration Storage Tank, projektuar dhe bërë nga LB, është aplikuar për të mbajtur birrë, verë, kvas dhe pije të ëmbël, etj Funksioni kryesor i pajisjeve është i freskët-mbajtjen, post-fermentimi dhe përdoren në pjesën e shitjes. Ndërkohë, ftohje dhe Temperatura Control (varg rregullimi i temperaturës është 0 ℃ -20 ℃) ​​edhe relays mbi tank. Birra është transferuar në stacionin birrë për të ruajtur pa ajër, pa ndotje, e cila mund të mbajë shijen e saj të veçantë kryesisht. Koha për birrë ...


Detail Product

Produkt Tags

E LUAJTSHME Refrigeration Storage Tank, projektuar dhe bërë nga LB, është aplikuar për të mbajtur birrë, verë, kvas dhe pije të ëmbël, etj

Funksioni kryesor i pajisjeve është i freskët-mbajtjen, post-fermentimi dhe përdoren në pjesën e shitjes. Ndërkohë, ftohje dhe Temperatura Control (varg rregullimi i temperaturës është 0 ℃ -20 ℃) ​​edhe relays mbi tank. Birra është transferuar në stacionin birrë për të ruajtur pa ajër, pa ndotje, e cila mund të mbajë shijen e saj të veçantë kryesisht.

Koha për birrë mbajtur të freskët është 30-90 ditë.

Me një zonë të vogël të mbuluar e saj dhe formën e bukur, Storage Tank Refrigeration mund të vihet në baret, kabinat e mëdha trotuar, dhe dyqane etj, furnizimin me birrë të ftohtë për konsumatorët në çdo kohë.

Kompania LB mund të ofrojë për ju të gjitha llojet e specifikimeve të ndryshme të Ftohje Storage Tank, për shembull tank të vetme të 100L, 200L, 300L; rezervuari i dyfishtë i 100L + 100L, 200L + 200L, 300L + 300L; dhe tank trefishtë i 100L + 100L + 100L.

Është e lehtë për punëtorët të operojë pajisjet. Dhe kompania jonë do të ofrojë shërbimin e trajnimit profesional për konsumatorët.

Të gjitha sistemet e bëra për specifikimet e konsumatorit.

I qëndruar besnik parimit të "Konsumatorët të parë", kompania jonë gjithmonë ndjek cilësi të lartë të produkteve dhe sinqerisht shikon përpara për të bashkëpunuar me ju.

Adresa Email: lbeerequipment@gmail.com  ose 13064018162@163.com

 


  • Previous:
  • Next:

  • 
    WhatsApp Online Chat!